Ogłoszenie

NOWE FORUM! PRZYWITAJ SIĘ!

#1 2014-01-18 11:11:00

 Heelto

Admin

40780250
Call me!
Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 9
Punktów :   

SAY HELLO

Pod tym postem możesz powiedzieć kilka zdań o sobie.

Offline

 

#2 2014-01-19 09:53:38

Gimwint

Mod

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Witam jestem Michał
Ulubione gry: s&f, xhodon, happytower.pl i ostatnio "Big Farm"
Książka: Wiedźmin, Achaja, 6-ksiąg Wojna Pajęczej Królowej, Saga o Ludziach Lodu i wiele innych:D
..... może kiedyś reszta;)

Offline

 

#3 2014-01-19 17:05:15

 Hanyss

Mod

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: SAY HELLO

No to tak ;] Michał 21 lat w sierpniu, pochodzę i mieszkam w Tychach. Niby hanys, aczkolwiek mieszanka czystej góralskiej krwi z czystą hanysowską, więc mieszanka wybuchowa ze mnie Zajęcia, hmm, praca, siłownia, praca, siłownia i tak w kółko. Jak mam wolny weekend co się bardzo rzadko zdarza, to imprezy, w wolnym czasie od ponad 7 lat gram w cs'a, hoduje ptaszniki, aczkolwiek z kilku został mi tylko 1, reszta nie przetrwała zimy, lub umarły ze starości. Kocham wędkować, aczkolwiek bardziej aktywne wędkowanie, oczywiście legalnie. Zajmuję się tym już z 10 lat jak nie więcej. To by było na tyle, zachęcam do napisania coś o sobie każdego członka gildii Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2014-01-19 19:20:29

wlodek514

Nowy użytkownik

38112516
Call me!
Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Hmm... No to lecimy ;p Włodek pochodzę z Ukrainy aktualnie mieszkam w Kikowie mam 17 lat. Aktualnie jestem w technikum na geodezji. W wolnym czasie nauka, gram w piłkę nożną / sitkową, Naprawiam telefony/ kompy itp. Oraz oczywiście czytam fantasy/horror/przygodowe najbardziej i wszystko co mnie zainteresuje ;P Hmm.. to tak w skrócie to by było na tyle ;D

Offline

 

#5 2014-01-19 19:38:20

 Anette

Admin

Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: SAY HELLO

A ja jestem Agnieszka, Uwielbiam muzykę, dobre kino- również akcji, ale jak to na babkę przystało komedie romantyczne na których można sie wyryczeć wygrywają
Czytam, pracuję, domem się zajmuje, kręci mnie przyroda i globalny pozytywizm, którego ludziom trochę brak
Jak się uprę to się uprę, ale do osiołka mi daleko :>

PS>!!!! Gimu, Kocham sagę o Ludziach Lodu - czytam juz 3 raz )

Offline

 

#6 2014-01-19 19:53:53

HinduKush

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Jestem Dominik, pochodzę z Kielc. Lubię czytać książki oraz oglądać filmy, z sportów podoba mi się koszykówka,piłka ręczna oraz nożna. Jestem fanem gierek strategicznych oraz przygodowych. Gram w takie gry jak Left For Dead 2,Dota 2,Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2 oraz command couquer general zero hour. Kocham również zwierzęta.




Ps.Mam świra na punkcie świnek morskich

Offline

 

#7 2014-01-19 20:09:18

 Heelto

Admin

40780250
Call me!
Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Mam na imię Bartosz. Mieszkam w Zwoleniu, niedaleko Radomia. Moim hobby jest wszystko związane z komputerami (na grafice zaczynając, kończąc w okolicach informatyki stosowanej ). Hoduję dwa żółwie wodno-lądowe i psa rasy Yorkshire Terrier. Lubię chałwę. ;> Kocham czytać książki science-fiction, fantasy lub biografie. Słucham metalu i cięższego rocka. Ulubione zespoły: Kabanos, Slipknot, SOAD. Gram na basie. Osiągam sukcesy w tenisie stołowym. Lubię pisać krótkie zdania. xD

DOP: Jestem nolajferem. Gram w gry na PC i PS3. Ulubione: Dota 2, FIFA 14, seria Assasin's Creed, seria Saints Row, seria GTA, seria Heroes of Might and Magic, pokemony (LOVE :3).

Offline

 

#8 2014-01-21 09:23:11

Isendurion

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Cześć!
Jestem Dawid. Ludzie wołają na mnie Dave. Mam 24 lata, studiuję i pracuję. Kocham muzykę i nie potrafię bez niej żyć. Dlatego też gram na gitarze, uczę się na klawiszach, śpiewam i przede wszystkim duuuużo słucham. Oprócz tego jeżdżę na rolkach, uprawiam inne sporty: siatkówka, piłka nożna, tenis. Mam wspaniałego psa, sukę rasy wyżeł niemiecki i pasjonuję się psami, ich wychowywaniem.

Offline

 

#9 2014-01-21 15:00:27

Adinator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Witam , Jestem Adrian ,16 lat we wrześniu (taki nastolatek hehe) . Ostatnimi czasami zacząłem oglądać Anime , Lubie sobie czasami popykać w gierki, mam jamnika , często się z nim kłócę B). Lubie sobie czasami pojeździć na rowerze. Umiem robić schabowe , to jest wielki talent taki #wow.
W tym roku kończę gimnazjum . Mieszkam w okolicach Częstochowy. Słucham rapu . Btw. moje ulubione Anime to : Fairy Tail , Dragon Ball , Full Metal Alchemist : Brotherhood ( kiedyś lubiłem Naruto ale się spierdoliło ) . Nie lubie wędkować , raczej wole sobie pobiegać, ponieważ bardziej jarają mnie aktywniejsze sporty. W dzieciństwie oglądałem Pokemony , Power Rangersy , ale to standard jak na mój przedział wiekowy. Jeśli chodzi o gry to tymczasowo w nic nie gram , kiedyś grałem prawie "nałogowo" w Metina , ale to w podstawówce, Potem grałem i to na prawdę nałogowo w League of Legends , ale poziom polaków w tej grze mnie wkurwił że tak brzydko powiem i już w to nie gram. Ogólnie to grałem jeszcze w cs'a , dobra gra dla zabicia czasu. Nie jestem grzybiarzem , bo nie lubie grzybów , wole pieczarki. To chyba na tyle. Elo!

Offline

 

#10 2014-01-22 16:57:29

Gimwint

Mod

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Anette napisał:

PS>!!!! Gimu, Kocham sagę o Ludziach Lodu - czytam juz 3 raz )

Jest świetna, wiem że większość facetów nie czyta, a Ci co czytają to się pewnie ze mną nie zgodzą... ale jest świetna:D

Offline

 

#11 2014-01-22 18:16:43

 Anette

Admin

Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Gimwint napisał:

Anette napisał:

PS>!!!! Gimu, Kocham sagę o Ludziach Lodu - czytam juz 3 raz )

Jest świetna, wiem że większość facetów nie czyta, a Ci co czytają to się pewnie ze mną nie zgodzą... ale jest świetna:D

Tylko Ci ktorzy nie przeczytali nawet 1 tomu Myślę że jest tak różna w wątki, że spodobałaby się nie jednemu facetowi

Offline

 

#12 2014-01-23 12:34:41

Teko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Siemka!
Jestem Mateusz, na wstępie chciałbym podziękowac za dodanie do gildii mając tak mały level, postaram się jak najszybciej dogonic i nie zawieśc dejwika (isena) który za mnie ręczył D kontynuując mam 24lata jestem z Pszczyny , jeśli chodzi o gry komputerowe to bardzo lubie rpegi typu Baldurs Gate , Icewind dale itd jeśli chodzi o shootery to wieczorami z ekipą grywam w Counter Strike Global Offensive jeśli jest ktoś chętny do gry to serdecznie zapraszam ,gramy bez spiny
Jeśli chodzi o sporty to kiedyś grajcowałem w piłke ale to za czasów juniorskich ;DD , lubię sporty walki zwłaszcza boks.
PS. Mam jakieś dziwne sterowniki do radeona i nie działa mi literka " Ci" xDDDDDDDDDDD

Offline

 

#13 2014-01-24 20:46:59

 Anette

Admin

Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Witamy Teko Nie przejmuj się "Ci" u nas wszystko jest pozytywnie dziwne
U mnie Ć działa, może to wina przeglądarki )))

Offline

 

#14 2014-01-25 00:59:15

 Hanyss

Mod

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: SAY HELLO

Tekol, kiedy browar?

Offline

 

#15 2014-01-27 19:06:25

Teko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: SAY HELLO

ostatnio ograniczylem troche browary za bardzo mi pompowały brzuch a odchudzic się trochę chciałem D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszborguni65.pun.pl www.emocje.pun.pl www.dungeones-treasures.pun.pl www.mibmnst.pun.pl www.swiat-monstrum.pun.pl